Cook Islands

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Cook Islands

Nieruchomość na sprzedaż na Wyspach Cooka

Wyspy Cooka to kraj na południowym Pacyfiku, politycznie powiązany z Nową Zelandią. Jego 15 wysp jest rozmieszczonych na dużym obszarze. W największej, Rarotonga, znajdują się skaliste góry i stolica Avarua. Na północy wyspa Aitutaki ma dużą lagunę otoczoną rafami koralowymi i małymi piaszczystymi wysepkami. Kraj słynie z licznych miejsc do nurkowania i snorkelingu.

Jeśli szukasz nowej nieruchomości na sprzedaż na Wyspach Cooka, musisz wiedzieć, że na południowym archipelagu znajduje się 6 innych wysp, a na północy 6. Do niektórych można dotrzeć lotami krajowymi, a do innych tylko łodzią. Są naprawdę poza utartymi szlakami turystycznymi, małymi, unikalnymi i ponadczasowymi klejnotami rozrzuconymi na ponad 2 milionach kilometrów kwadratowych oceanu.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem nieruchomości na sprzedaż na Wyspach Cooka, Mauke jest wyspą-ogrodem, a mieszkańcy są niezwykle dumni z wypielęgnowanych ogrodów swoich domów. Zaskakująco piękna wyspa, na której wszędzie rosną dzikie kwiaty.

Mitiaro to jedna z najpiękniejszych i najczęściej odwiedzanych wysp na Pacyfiku, z charakterystyczną historią i kulturą, a także pięknymi podziemnymi basenami wapiennymi i cichymi jaskiniami. Ciesz się wiejskimi domami i wieloma innymi nieruchomościami na sprzedaż na Wyspach Cooka, gdzie mieszkasz z lokalną rodziną pod tradycyjnym dachem krytym strzechą.

Mangaia to druga co do wielkości z Wysp Cooka, a jej 18 milionów lat jest również najstarsza. Jest to wyspa koralowa, która wyłoniła się z oceanu od tysięcy lat i kryje w sobie gigantyczne jaskinie.

Manuae znajduje się około 100 km na południowy wschód od Aitutaki, a jego wspaniałą lagunę można zobaczyć podczas lotu z Aitutaki do Atiu. Jest to bardzo niezamieszkany rezerwat przyrody dla wszystkich ptaków morskich i żółwi. Jedno z najlepszych miejsc wyszukiwania nieruchomości na sprzedaż na Wyspach Cooka

Takutea znajduje się zaledwie kilka mil od północno-wschodniego wybrzeża Atiu. To rezerwat przyrody jest zarządzany przez fundusz powierniczy.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 6747

Sprzedaż Dom, Cook Islands, Rarotonga, Rarotonga, Rarotonga

636,967.48PLN
Sprzedaż
Dom

1 m²
Wake up z siedzibą piękne i tradycyjne. Wziąć orzeźwiającą kąpiel z samego rana. Połóż się na południu w promieniach słońca! A następnie przez całą no...
UNAVAILABLE
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2023 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB